Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج - سامسونگ ریپیرز

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

لباسشویی سامسونگ

برند سامسونگ یکی از برندهایی است که افراد از سراسر دنیا با این برند آشنایی دارند و از یخچال، تلویزیون، لباسشویی و… برند سامسونگ استفاده میکنند. به همین دلیل ما با شما همراه هستیم تا در مورد لباسشویی های سامسونگ و همچنین مشکلات این لباسشویی ها صحبت نماییم.

لباسشویی های سامسونگ کاملا قدرتمند، باکیفیت و حرفه ای هستند ومدل های بسیار زیادی از این برند را در بازار مشاهده میکنید. اما این بدین معنی نیست که لباسشویی های سامسونگ دچار مشکل نمیشوند و تا اخر عمر خود میتوانید از آن استفاده کنید. زیرا تمام لوازم یک عمر مفیدی دارند و همچنین اگر درست استفاده نشوند، زیاد استفاده شوند و… دچار مشکل خواهند شد. اکنون قصد داریم مشکلات این لباسشویی ها را بیان نماییم و در آخر بگوییم بهتر است تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج را به چه کسانی بسپارید.

نحوه ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج

شما عزیزان کرجی میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس گرفته وعلاوه از برخوداری از مشاوره رایگان در کمترین زمان ممکن کارشناس در محل شما حاضر شود و همچنین میتوانید از طریق سامانه درخواست کارشناس درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمتر از 2 ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

مشکلات رایج لباسشویی های سامسونگ 

برخی از مشکلات جزئی هستند و برخی از مشکلات حاد. اما مسئله اصلی این است که مشکل هرچه که هست باید سریعا برطرف شود تا مشکل دیگری برای دستگاه ایجاد نشود.

روشن نشدن لباسشویی سامسونگ

زمانی که برای روشن کردن لباسشویی تلاش میکنید اما دستگاه روشن نمیشود باید در مرحله اول پریز، دوشاخه و کابل دستگاه را به طور کامل بررسی نمایید. کوچکترین خوردگی و یا پارگی ممکن است باعث روشن نشدن لباسشویی سامسونگ شما شود.

اگر مشکلی در این قسمت ها وجود ندارد برد دستگاه باید بررسی شود. اگر ساکن کرج هستید میتوانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج از متخصصین حرفه ای تیم ما کمک بگیرید. تکنیسین های تیم ما میتوانند در کمترین زمان برد دستگاه را بررسی و رفع عیب نمایند.

وارد نشدن آب به لباسشویی سامسونگ

از اصلی ترین دلایل وارد نشدن آب به داخل لباسشویی میتوان به مسدود شدن فیلتر شیر برقی، خرابی شیر برقی، تاخوردگی شلنگ ورودی آب، بسته بودن آب ورودی و حتی کم بودن فشار آب اشاره نمود.

پس در مرحله اول مطمئن شوید فشار آب ورودی کافی میباشد و شلنگ ورودی هیچگونه پیچ خوردگی ندارد. سپس شیر برقی باید به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است بررسی این قسمت را به یک تکنیسین بپسارید.

افرادی که ساکن شهر کرج هستند به خاطر داشته باشند که تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج توسط تکنیسین های تیم ما در کمترین زمان صورت میپذیرد و شما مشتریان عزیزمیتوانید حتی در روزهای تعطیل نیز درخواست تکنیسین نمایید.

عدم تخلیه لباسشویی سامسونگ

در صورتی که آب درون لباسشویی جمع شده است و تخلیه نمیشود پمپ تخلیه باید بررسی شود. در بسیاری از مواقع به دلیل گیر کردن اشیاء خارجی مانند دستمال کاغذی، سکه، هسته میوه و… پمپ تخلیه مسدود شده و تخلیه صورت نمیپذرد.

اگر اختلالی در این قسمت وجود نداشت برای بررسی سیم کشی و قطعی قطعات با تکنیسین های تیم ما تماس حاصل فرمایید.

کار نکردن خشک کن

اگر لباس ها پس از اتمام کار دستگاه کاملا خیس هستند و احساس میکنید که خشک کن لباسشویی کار نمیکند باید به میزان لباس ها و نحوه چینش آنها دقت نمایید. اگر لباس های بسیار زیاد و یا پتوهای سنگین درون ماشین لباسشویی قرار داده اید قطعا این موضوع باعث میشود خشک کن لباسشویی نتواند به درستی کار کند. اما اگر مقدار لباس ها متناسب است برای بررسی خشک کن باید از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

صدای غیر طبیعی

در صورت زیاد بودن صدای ماشین لباسشویی و یا شنیدن صداهای اضافی در ابتدا از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید. اگر دستگاه شما کاملا تراز میباشد شفت، بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی باید توسط یک  تکنیسین حرفه ای بررسی شود.

از آنجایی که تکنیسین های تیم ما سالانه دوره های جدید و تخصصی تری را در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ میگذرانند و همچنین سالهاست در این زمینه فعالیت دارند بهترین تکنیسین ها را برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج میتوانید در تیم ما پیدا کنید.

نشت آب

نشتی آب ممکن است از بخش های مختلف لباسشویی اتفاق بیوفتد. خرابی جاپودری، خرابی لاستیک دور درب، شکستگی دیگ ماشین لباسشویی و پارگی لوله خرطومی از علت های اصلی این مشکل هستند.

باز نشدن درب ماشین لباسشویی سامسونگ

خرابی میکروسوئیچ درب باعث میشود درب ماشین لباسشویی باز نشود. در چنین مواقعی تعویض میکروسوئیچ نیاز است. اما نیازی نیست نگران باشید زیرا تکنیسین های تیم ما تمامی قطعات مورد نیاز را برای شما تامین میکنند و نیازی نیست قطعات معیوب را شما خریداری نمایید. پس همین حالا میتوانید برای لباسشویی سامسونگ در کرج از طریق سایت ما اقدام نمایید.

 

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ و رفع آن 

ارور 4e لباسشویی سامسونگ: اگر ورود آب به دستگاه دچار مشکل شده باشد، این ارور نمایان می‌شود. اصلی ترین دلیل این مشکل گرفتگی لوله ورودی آب می‌باشد. این ارور با مشکل عدم آبگیری دستگاه برابر است. اما در برخی مواقع ممکن است اروری روی صفحه نمایش مشاهده نکنید و تنها چند بوق ممتد از دستگاه به گوش شما برسد.
اگر این ارور را مشاهده نموده اید بهتر است شیر ورودی، شلنگ ورودی و فیلتر آب را مورد بررسی قرار دهید.
ارور he1: اگر مشکلی در هیتر گرمکن به وجود آمده باشد این ارور را مشاهده خواهید نمود. این ارور نشان می‌دهد که مشکلی در هیتر وجود دارد و این مشکل باعث شده آب درون ماشین لباسشویی بیش از حد گرم شود. به همین دلیل بهتر است بررسی هیتر را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید.
ارور E2: اگر مشکلی در هنگام تخلیه آب دستگاه ایجاد شده باشد این ارور را مشاهده خواهید نمود.
ارور E4: این ارور به شما نشان می‌دهد که تعادل در دستگاه برقرار نیست. بدین معنا که شما لباس ها را به درستی درون لباسشویی قرار نداده اید و یا لباس های درون لباسشویی بیش از حد هستند.
ارور de: این ارور مربوط به درب دستگاه می‌باشد.
اگر میکروسوئیچ درب خراب شده باشد این ارور رخ می‌دهد. در صورت خرابی میکر‌وسوئیچ، این قطعه باید تعویض شود.
ارور uc: ایراد در پاور یا برق ورودی دستگاه باعث می‌شود این ارور رخ دهد. در این صورت ولتاژ برق و برق داشتن دستگاه را بررسی نمایید.

لباسشویی سامسونگ روشن نمی‌شود

ماشین لباسشویی سامسونگ وارد برنامه نمی‌شود

– لباسشویی سامسونگ روشن نمی‌شود

اگر ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود، توصیه ما به شما این است که مراحلی که در ادامه گفته خواهد شد را انجام دهید؛

 1. بررسی کنید تا مطمئن شوید پریز برق مشکلی نداشته باشد. برای کنترل پریز می‌توانید دستگاه دیگری مثل سشوار را به همان پریز برق بزنید تا معلوم شود برق دارد یا نه.
 2. از سه راهی جهت برق استفاده نکنید. لباسشویی باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل باشد. در صورتی که دستگاه دیگر مثل سشوار با این محافظ یا سه راهی کار می‌کند باز هم تاکید می‌شود دستگاه به صورت مستقیم به پریز برق زده شود.
 3. آیا دوشاخه مشکلی ندارد؟ بدین معنا که کاملا داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نشده باشد. در صورت دفرمه شدن دوشاخه باید تکنسین جهت رفع ایراد دو شاخه مراجعه کند.
 4. در نهایت اگر با چک کردن این موارد دستگاه روشن نشد، احتیاج است که تعمیر لباسشویی ال جی توسط کارشناس متخصص انجام شود؛ برای رفع ایراد می‌توانید بانمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تماس باشید.

– ماشین لباسشویی سامسونگ وارد برنامه نمی‌شود

در این مواقع حتما مواردی را که در ادامه بیان خواهد شد را بررسی کنید:

 1. چک کنید که درب ماشین لباسشویی کاملا” بسته شده باشد و کلید START را زده باشید.
 2. دقت داشته باشید که کلید قفل کودک را فعال نکرده باشید. چون در این صورت دستگاه وارد برنامه نمی‌شود و پیغام CL روی صفحه نمایش می‌آید و یا چراغ CHILD LOCK روشن می‌شود که در این صورت باید آن را غیرفعال کنید.
 3. حتما چک کنید که شیر آب منزل باز باشد و قطعی آب وجود نداشته باشد .
 4. دکمه TIME DELAY جهت شستشوی با تاخیر است یعنی دستگاه دیرتر یا سر زمان مشخصی شروع به کار کند. دقت کنید که این کلید را فعال نکرده باشید.
 5. در لباسشویی‌های بدون تسمه در بعضی برنامه‌هایی (مثل COTTON و SYNTHETIC ) دستگاه همان ابتدا زمان نمی‌دهد و شروع به آبگیری نمی‌کند و بعد از چند دور چرخش (فعال شدن سنسور وزن لباس) زمان می‌دهد و شروع به آبگیری می‌کند.
 6. نکته دیگر این که حتما قواره لباس‌ها را چک کنید. چون در مواقعی که بیش از حد، یا کم تر از حد، لباس داخل ماشین ریخته شود، دچار مشکل عدم تعادل می‌شود و شروع به کار نمی‌کند .
 7. در نهایت اگر ماشین لباسشویی خطا ( LE، PE، Te و … ) می‌دهد نشان دهنده یک ایراد در دستگاه هست و طبیعتا در این حالت نمی‌تواند شروع به کار کند تا ایراد رفع شود. برای آگاهی از علت ارورهای لباسشویی می‌توانید به قسمت خطاهای متداول دستگاه‌ها مراجعه نمایید.
 8. دقت نمایید که باید بعد از زدن دکمه START به مدت یک دقیقه صبر کنید تا ماشین وارد برنامه شستشو شود. اگر مجموع این موارد چک شد و ایراد ناشی از این‌ها نبود حتما باید دستگاه به صورت تخصصی چک شود و کار به کاردان سپرده شود.

  مشکلاتی که در شستشو ماشین لباسشویی ممکن است به وجود آید :

  اصلی ترین کاری که ماشین لباسشویی‌ها بر عهده دارند، شستن لباس هاست. در زندگی‌های ماشینی امروزه، که صرفه جویی در وقت و انجام دادن کارها در کمترین زمان برای مردم اهمیت زیادی دارد، استفاده از ماشین لباسشویی کمک به سرعت بخشیدن کارها می‌کند.

  ماشین لباسشویی از جمله دستگاه‌هایی است که اگر به مشکل بخورد کار را برای ما سخت خواهد کرد. اگر این مواردی که در ادامه گفته می‌شود در لباسشویی خود دیدید، بهتر است راه حل‌هایی که بیان خواهد شد را انجام دهید. در غیر این صورت نیاز به حل مشکل توسط تعمیرکار متخصص را دارید و بهتر است با نمایندگی لباسشویی سامسونگ کرج در تماس باشید.

  مشکلات به وجود آمده در این خصوص به شکل زیر مطرح می‌شود:

  1. لباسشویی سامسونگ لباس‌‌‌ها را خوب نمی‌شوید
  2. در لباسشویی سامسونگ مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی می‌ماند
  3. بعد از پایان کار لباسشویی سامسونگ، لباس را که از داخل ماشین خارج می‌کنیم کاملا داغ است
  4. بعد از پایان کار لباسشویی سامسونگ نرم کننده در جاپودری باقی مانده و استفاده نشده
  5. لباسشویی لباس‌ها را پاره می‌کند

  – لباسشویی سامسونگ لباس‌ها را خوب نمی‌شوید

  بهتر است اول مقدار لباس داخل دستگاه را چک کنید. اگر بیشتر از ظرفیت ماشین باشد طبیعتا خوب نمی‌شوید.

  1. منظور از ظرفیت ماشین لباسشویی مقدار مجاز لباس داخل دستگاه است، که بسته به جنس و برنامه انتخابی و ظرفیت ماشین لباسشویی فرق می‌کند.
  2. حتما مقدار شوینده را چک کنید، این مقدار باید متناسب با میزان لباس و نوع آن باشد. (با توجه به دفترچه راهنما و راهنمای قید شده در روی پودر ماشین لباسشویی، مقدار مناسب پودر را تشخیص دهید)
  3. توجه کنید که انتخاب برنامه مطابق با لباس و میزان کثیفی موجود در آنها صورت گرفته است؟

  جهت شستشوی لباس‌های معمولی روزمره، برنامه SYNTHETIC دمای آب 40 درجه، و برای شستشوی لباس‌های سفید مقاوم، ( کلا” لباس‌هایی که رنگ نمی‌دهند و حساس و ظریف نیستند) برنامه COTTON و دمای 60 درجه توصیه می‌شود. جهت تمیز شدن بهتر لباس‌ها می‌توانید در برنامه COTTON و SYNTHETIC سمت راست جاپودری، پودر اضافه بریزید و کلید PRE WASH را قبل از زدن استارت فعال کنید.

  – در لباسشویی سامسونگ مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی می‌ماند

  درصورتی که لباسشویی شما به خوبی از پودر استفاده نمی‌کند، یا اینکه بعد از اتمام کار هنوز روی لباس‌ها کف می‌بینید، می‌تواند عوامل به وجود آورنده مختلفی داشته باشد. البته نوع و مقدار پودری که استفاده می‌کنید و اینکه در مخزن درست ریخته شده یا خیر، می‌تواند از جمله علت‌های باقی ماندن پودر یا کف روی لباس‌ها در ماشین لباسشویی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و دانستن راه حل‌های آن مراحل زیر را انجام دهید.

  1. حتما از پودر ماشین لباسشویی استفاده شود. یعنی از پودر دستی یا پودر صابون استفاده نکنید.
  2. پودر را فقط در قسمت «پودر اصلی» بریزید و بیشتر از نصف پودر ریخته نشود.
  3. در صورتی که پودر اضافه در قسمت «پیش شستشو» ریختید، حتما کلید PRE WASH را فعال کنید (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی‌شود).
  4. در زمان شستشوی « پرده و توری و ملحفه و…» از پودر کمتری استفاده کنید.
  5. دکمه PRE WASH یک برنامه پیش شسشتو یا جهت شستشو اضافه است که در برخی از مدل‌های لباسشویی وجود دارد (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی شود)، به همین جهت قسمت جاپودری آن جدا، احتیاج به پرکردن پودر دارد و اگر اشتباها در این قسمت پودر ریخته شود و کلید آن را فعال نکرده باشید به درستی نمی‌تواند ماشین لباسشویی شستشو را انجام دهد
  6. از برنامه RINSE برای تمیز شدن لباس می‌توانید استفاده کنید (البته بعضی از مدل‌ها این برنامه را ندارند).
  7. برنامه‌ی RINSE آبکشی اضافه است، در صورتی که که مدل لباسشویی شما این برنامه را داشته باشد، می‌توانید برای تمییز شدن و پاک شدن کف از روی لباس‌ها از این برنامه جهت آبکشی اضافه استفاده کنید.

  همچنین اگر تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز دارید. با تکنسین ما و نمایندگی لباسشویی سامسونگ در کرج تماس بگیرید.

  به تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج نیاز دارید؟ از تکنسین‌های حرفه‌ای ما کمک بگیرید.

4.5/5 - (4 امتیاز)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سایر خدمات

اعزام کارشناس در کرج

مشاوره آنلاین

شماره تماس کرج