FTP hostname is required

Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج - سامسونگ ریپیرز

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

تلویزیون سامسونگ

با موضوع تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج با شما همراه هستیم. همانطور که میدانید تلویزیون ها یکی از وسایل سرگرمی در هر مکانی هستند و بیشتر افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود تلویزیون تماشا میکنند و اگر روزی تلویزیون دچار مشکل شود برنامه های دلخواه خود را از دست خواهند داد و ممکن است این موضوع برای بسیاری از افراد آزار دهنده باشد. به همین خاطر در این مقاله میخواهیم به بررسی مشکلات تلویزیون ها و به صورت تخصصی به بررسی مشکلات تلویزیون های سامسونگ بپردازیم. زیرا تلویزیون های سامسونگ طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد بسیار زیادی از تلویزیون های این برند استفاده میکنند.

تلویزیون سامسونگ چه زمانی نیازمند تعمیر می باشد؟ آیا چیزی در مورد نحوه ی تعمیر تلویزیون سامسونگ میدانید؟ هدف ما آگاه ساختن شما از نحوه ی تعمیر تلویزیون سامسونگ و شناسایی عیب ها و قطعات آسیب دیده ی آن می باشد. پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

در حالت کلی تعمیر انواع تلویزیون دارای روند مشابهی است و می توان گفت که انواع تلویزیون ها از قطعات مشترکی تشکیل شده اند. همانطور که میدانید اغلب کاربران عادت دارند که تلویزیون را در مدت زمان زیادی روشن بگذارند و بدون توجه به مشکلات و آسیب هایی که از این طریق به تلویزیون وارد می شوند، اکثرا این عادت اشتباه را تکرار می کنند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج در منزل

در هنگامی خراب شدن تلویزیون علاوه بر مشکل خرابی تلویزیون شاید موضوع دیگری که ذهن شما را درگیر میکند جابه جایی تلویزیون و رساندن آن به مرکز تعمیرات مجاز تلویزیون سامسونگ در کرج باشد.
در همین راستا و از آنجایی که تمام تلاش ما آسایش و رفاه حال شما عزیزان است برآن شدیم تا تعمیرات تلویزیون سامسونگ در کرج را در منزل شما عزیزان و با کادر مجرب و متخصص خود انجام دهیم.

پس در صورت بروز هر گونه مشکل در تلویزیون سامسونگ فقط کافیست با در تماس باشید تا کارشناسان ما در کمتر از دوساعت در محل شما عزیزان حاضر باشند.

تعمیرات انواع تلویزیون سامسونگ در کرج

ممکن است تلویزیون سامسونگ شما از نوع ال ایی دی ، پلاسما ، اولد و یا ال سی دی باشد.اما جای هیچگونه نگرانی در این بابت نیست.چون تمام کارشناسان ما از تجربه و تخصص کافی در مورد تلویزیون های سامسونگ دارا میباشند و همچنین ما در سرویس تهران قبل از اعزام کارشناس با شما تماس گرفته و با توجه به اطلاعات دریافتی از شما عزیزان اقدام به اعزام کارشناس مربوط خواهیم کرد.فقط کافیست درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و کارشناس تعمیرات تلویزیون سامسونگ درب منزل شما باشد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج با ضمانت

شاید برای شما اتفاق افتاده که بعد از تعمیر یک وسیله باز هم برای آن مشکل پیش آمده باشد اما تعمیرکار زیربار نرود و شما دوباره مجبوربه هزینه اضافه شوید.در این زمان است که ما طرح ضمانت تعمیرات را راه اندازی کرده ایم و دلیل اصلی آن هم اطمنیان از تعمیرکاران خود و تخصص ان ها  میباشد که باعث میشود ما با خیال راحت بتوانیم طرح ضمانت تعمیرات را ارائه دهیم.

ما این اطمینان را به شما عزیزان میدهیم که تمام خدمات ما از گارانتی برخوردار بوده و صورت بروز هرگونه مشکل بعد از تعمیر تلویزیون سامسونگ ما وظیفه خود میدانیم که پاسخگو شما عزیزان باشیم و دوباره مشکل شما را بررسی و اقدام به رفع آن نماییم.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

مشکلات تلویزیون های سامسونگ در کرج

روشن و خاموش شدن تلویزیون

یکی از مشکلات رایج تلویزیون های سامسونگ که در سری های D5000، D5500، D5950 مشهودتر تر است خاموش و روشن شدن دستگاه میباشد. اگر تلویزیون روی تایمر قرار ندارد ولی با فاصله زمانی و یا حتی پشت سر هم خاموش میشود یا باید نرم افزار تلویزیون تعویض شود، یا باید آی سی تعویض گردد و در نهایت برد مورد بررسی قرار گیرد.

نکته: از آنجایی که اینن مشکل دلایل متفاوتی دارد باید توسط یک تکنیسین به طور کامل بررسی شود. شما میتوانید بررسی این قسمت ها را به تکنیسین های تیم سامسونگ ریپایرز بسپارید.

تاخیر در روشن شدن تلویزیون

این مشکل مخصوص تلویزیون های ال سی دی سامسونگ است و بیشتر به دلیل مشکل در برد پاور دستگاه ایجاد می شود. در روزهای اولیه این مشکل، تلویزیون بعد از چند دقیقه روشن می شود و چراغ آماده به کار چشمک می زند. با گذشت زمان این وضعیت بدتر شد و در نهایت با آسیب دیدن قسمت مین برد تلویزیون به طور کامل خاموش خواهد شد. بنابراین در صورت مشاهده این مشکل در کمترین زمان نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید. تعمیر تلویزیون سامسونگ توسط تیم سامسونگ ریپایرز در کمترین زمان انجام خواهد شد.

قطع شدن تصویر تلویزیون

قطع شدن تصویر از دیگر مشکلات رایج و عمده ایی است که در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در کرج به ما مراجعه میشود. با خرابی برد T-Con که آخرین پردازش مرجع تصویر قبل از اعمال آن به پنل تلویزیون را انجام میدهد، تصویر تلویزیون قطع خواهد شد. به خاطر داشته باشید که در این حالت نور کمی در قسمت پس زمینه وجود خواهد داشت. برای رفع این مشکل بهتر است با تکنیسین های تیم ما تماس حاصل فرمایید.

چشمک زن شدن پاور تلویزیون

چشمک زدن نشانگر (پاور) دستگاه، یکی دیگر از مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ است. در این شرایط با وجود روشن شدن دکمه پاور، تلویزیون روشن نمی شود. خرابی برد اصلی و برد پاور از عوامل اصلی این مشکل در نظر گرفته می شود. یک مین برد معیوب می تواند عملکرد سایر قسمت های تلویزیون را تحت تأثیر قرار دهد. زیرا این قسمت تمام فرمان ها را صادر میکند.

در این حالت قسمت های گفته شده باید توسط یک تعمیر کار بررسی و رفع عیب شوند.

پرش تصویر تلویزیون

هنگام پرش تصویر، تصاویر دریافتی از تلویزیون سامسونگ، کیفیت وضوح لازم را ندارند. به همین دلیل تصاویر ایجاد شده روی دستگاه به طور کامل و با جزئیات نمایش داده نمی شود.

در هنگام مشاهده چنین مشکلی بررسی نمایید که آیا قابلیت motion interpolation در دستگاه شما فعال است یا خیر. اگر فعال است آن را خاموش نمایید. در غیر این صورت برای تعمیر تلویزیون سامسونگ خود از متخخصیت تیم سامسونگ ریپایرز کمک بخواهید.

مواردی که بیان شد از رایج ترین مشکلات تلویزیون های سامسونگ هستند. حتی اگر مشکلی که در تلویزیون شما مشاهده شده و در لیست قرار ندارد توسط تکنیسین های تیم ما قابل حل میباشد. پس کافیست با شماره های موجود در سایت جهت مشاوره و ثبت درخواست تماس بگیرید.تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کنند و هموطنان کرجی عزیز برای تعمیر تلویزیون سامسونگ جای هیچگونه نگرانی نیست.

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ چیست و یا اگر این اتفاق برای تلویزیون سامسونگ بیفتد چه کاری باید انجام دهیم؟ طبیعتا بروز چنین مشکلی مربوط به مین برد تلویزیون سامسونگ می باشد و به این معنی است که این قسمت از تلویزیون سامسونگ آسیب دیده است و نیاز به تعمیر دارد. البته باید توجه داشته باشیم که خرابی مین برد یکی از احتمالات بروز چنین مشکلی است.

جالب است بدانید که هر کاربر در حین استفاده از تلویزیون نوعی دستور را به آن صادر می کند. مانند: عوض کردن کانال ها، خاموش و روشن شدن تلویزیون و.. که همگی در ابتدا به مین برد تلویزیون ارسال می شوند و سپس مین برد این دستور را به قطعه ی مورد نظر ارسال می کند .

 در واقع می توان گفت که مین برد نقش رابطی را بین دستور صادر شده توسط کاربر و قطعات اجرا کننده ی تلویزیون دارد و به این صورت نقش و مسئولیت همه ی اجزای تلویزیون را هماهنگ و تنظیم می کند. همانطور که اشاره شد با خراب شدن مین برد، تلویزیون خاموش می شود و روشن نمی شود. از عوامل مهم خرابی مین برد می توان به وارد شدن ضربه به تلویزیون، رطوبت و نوسان برق اشاره کرد. به همین دلیل لازم است که تلویزیون به محافظ برق متصل باشد تا مین برد و سایر قطعات دچار آسیب دیدگی نشوند.

 بهتر است بدانید که یکی دیگر از عوامل مهم تخریب مین برد، استفاده از کابل نامرغوب و اتصال آن به تلویزیون می باشد که در این صورت باعث ایجاد سوختگی در قسمت cpu و در آخر خرابی مین برد می شود. با تشخیص اجزای این قسمت امکان تعویض و تعمیر تلویزیون سامسونگ وجود دارد.

در مجموع می توان گفت اگر تلویزیون سامسونگ شما دچار عیب و مشکلی شد، برای تعمیر می توانید آن را به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ بسپارید.

ثبت درخواست به چه صورت میباشد؟

شما عزیزان کرجی میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس گرفته وعلاوه از برخوداری از مشاوره رایگان در کمترین زمان ممکن کارشناس در محل شما حاضر شود و همچنین میتوانید از طریق سامانه درخواست کارشناس درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمتر از 2 ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پرداخت هزینه به په صورت میباشد؟

شما میتوانید در زمان اتمام کار تعمیرات هزینه را پرداخت نمایید.

آیا امکان تامین قطعه توسط مشتری وجود دارد؟

بله در صورت در دسترس داشتن قطعه میتوانید از تکنیسین مربوطه بخواهید آاز آن قطعه استفاده نماید.

4.9/5 - (7 امتیاز)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سایر خدمات

اعزام کارشناس در کرج

مشاوره آنلاین

شماره تماس کرج