FTP hostname is required

Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اسلامشهر ، رباط کریم ، پرند​ - سامسونگ ریپیرز

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اسلامشهر ، رباط کریم ، پرند​

اعزام کارشناس در اسلامشهر ، رباط کریم ، پرند

– کد خطا یا ارورهای لباسشویی سامسونگ

گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شماست. حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارور لباسشویی سامسونگ مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید.

UE: نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ

EI یا AE: خطای نشت آب

OE: خطای تخلیه

PF: خطای قطع ناگهانی برق

PE: خطای سنسور فشار

LE: خطای موتور DD

UE: خطای عدم تعادل دیگ

DE: خطای سوئیچ درب

NC: خطای ماژول NFC

و….

بعد از پایان کار لباسشویی سامسونگ ، لباس را که از داخل ماشین خارج می‌کنیم کاملا داغ است

گاهی امکان دارد بعد از پایان کار لباسشویی سامسونگ، لباس‌ها را که از داخل ماشین خارج می‌کنید، کاملا داغ باشد و ندانید چه دلیلی باعث به وجود آمدن این مشکل شده است. خب بهتر است بدانید که در حالت عادی، آبکشی در ماشین لباسشویی با آب سرد انجام می‌شود. مواقعی که شلنگ ورودی سرد و گرم جابجا نصب شوند، باعث می‌شود که آبکشی با آب داغ انجام شود. در این موارد با جا به جا کردن شلنگ‌ها مشکل برطرف می‌شود.

توجه کنید که اگر از برنامه MEDIC RINSE برای شستشو استفاده می‌کنید، این برنامه آبکشی با آب داغ را انجام می‌دهد، یعنی تقریبا با بالاترین درجه آب، لباس‌ها را می‌شوید که در این مواقع داغ بودن لباس بعد از اتمام کار طبیعی است.

اما اگر شلنگ‌های آب سرد و گرم درست نصب شده بود و از برنامه MEDIC RINSE  استفاده نکرده بودید و هم چنان لباس‌ها بعد از اتمام کار داغ بود، بهتر است برای رفع مشکل و پیدا کردن منشا ایراد تکنسین‌های ما برای حل آن مراجعه کنند.

– بعد از پایان کار لباسشویی سامسونگ نرم کننده در جاپودری باقی مانده و استفاده نمی‌شود

بسیاری از مشتریان این سوال را می‌پرسند که نرم کننده ماشین لباسشویی را در کدام قسمت بریزیم؟ و یا نحوه ریختن مایع نرم کنده در لباسشویی چگونه است؟ دقیقا سوال بسیار خوبیست، چرا که عدم رعایت مواردی می‌تواند باعث شود که ماشین لباسشویی از نرم کننده استفاده نکند. در ادامه چند راهکار بسیار ساده برای رفع این مشکل و هم چنین نحوه استفاده از نرم کننده در لباسشویی بیان خواهیم کرد.

 1. حتما در این مواقع کشوی جا پودری از محل خود خارج و شسته شود. همینطور قسمت مربوط به نرم کننده (قطعه پلاستیکی آبی یا سبز رنگ) نیز از کشو جدا و شسته شود.
 2. نرم کننده حتما تا زیر خط MAX ریخته شود.
 3. نرم کننده حتما باید با آب رقیق شود.

این 3 موردی که در بالا بیان شد را چک کنید، اگر هم‌چنان دستگاه از نرم کننده استفاده نمی‌کرد، بهتر است برای تشخیص عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ از متخصصین حرفه ای کمک بگیرید.

– لباسشویی سامسونگ لباس‌ها را پاره می‌کند

اگر به دنبال علت پاره شدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی هستید و یا می‌خواهید علت نخ کش یا سوراخ شدن لباس‌ها در لباسشویی را بدانید، کافیست 3 مورد زیر را بررسی نمایید.

 • زمانی که دستگاه خاموش است، سطح درام را با دست چک کنید که بر آمدگی نداشته باشد .
 • توجه کنید پارگی آن‌ها بخاطر شی نوک تیز لباس‌ها نباشد. (زیپ، سگک کمربند)
 • اگر تار و پود لباس پوسیده باشد امکان اینکه در اثر شستشو پاره شود وجود دارد.

مشکلات آبگیری در لباسشویی سامسونگ

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در ماشین لباسشویی رخ دهد، ایراداتی در زمینه آبگیری می‌باشد که این دسته از ایرادات به شکل‌هایی که بیان خواهد شد ممکن است نمایان شود. در ادامه برای هرکدام راه حل‌هایی را برایتان آورده‌ایم. در صورتیکه با انجام دادن این موارد مشکل برطرف نشد می‌توانید روی کمک متخصصان ما برای بازدید و تعمیر ماشین لباسشویی ارزشمندتان حساب کنید.

مشکلات آبگیری در لباسشویی می‌تواند به شکل‌های مختلف که در زیر آمده است نمایان گردد. در ادامه راه‌های حل این مشکلات را نیز برای شما بیان خواهیم کرد.

 1. لباسشویی سامسونگ آبگیری نمی‌کند یا ارور IE می دهد/علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی یا نیامدن آب داخل دستگاه
 2. لباسشویی سامسونگ تنها با آب گرم می‌شوید
 3. ماشین لباسشویی سامسونگ خود به خود آبگیری می‌کند
 4. آب گرم وارد دستگاه لباسشویی سامسونگ نمی‌شود

– لباسشویی سامسونگ آبگیری نمی‌کند یا ارور IE می دهد/ علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

 1. چک کنید که شیر آب باز و فشار آن مناسب باشد. چنانچه فشار آب کم باشد ماشین لباسشویی آبگیری نمی‌کند.
 2. دقت کنید که شلنگ آب در پشت دستگاه پیچ و تا نخورده باشد.
 3. چک کنید که درب دستگاه کاملا بسته شده و کلید start را انتخاب کرده باشید.
 4. مطمئن شوید که کلید TIME DELAY انتخاب نشده باشد. چون در این حالت دستگاه چند ساعت دیگر شروع به کار می‌کند.
 5. در مدل‌های بدون تسمه در برنامه‌های COTTON و SYNTHETIC بعد از انتخاب کلید START یک دقیقه طول می‌کشد تا سنسور وزن البسه فعال شود و دستگاه آبگیری کند.

در صورتی که مجموع این موارد را چک کردید و ایراد ناشی ازین آن‌ها نبود احتیاج است متخصص از نمایندگی لباسشویی سامسونگ جهت رفع ایراد مراجعه کند.

– لباسشویی سامسونگ تنها با آب گرم می شوید

 1. حتما چک کنید که شیر آب سرد باز باشد و ورودی آب سرد را چک کنید.
 2. تنظیمات دمای آب در برنامه شستشو را چک کنید. چون در برخی از برنامه‌ها آب گرم استفاده می‌شود. از قبیل (COTTON 60 -95 SYNTHETIC60 )
 3. در صورتی که دمای آب را COLD (سرد) ، 30 و 40 درجه انتخاب کنید و مجددا آب گرم وارد دستگاه شود، احتمالا شلنگ‌های دستگاه جابه جا نصب شده اند.
 4. چک کنید که سرشلنگ قرمز رنگ به شیر آب گرم و انتهای آن به ورودی HOT لباسشویی وصل شده باشد

– ماشین لباسشویی سامسونگ خود به خود آبگیری می‌کند

 1. در صورتی که ماشین لباسشویی، آبگیریِ بیش از حد و یا قطع نشدن آبگیری در حین کار دارد، در این حالت تنها راه حل مراجعه متخصص فنی برای رفع ایراد است.
 2. گاهی اوقات ممکن است بعد از 24 ساعت استفاده از دستگاه درون لباسشویی پر از آب شود.

دلیل بروز ایراد ها می تواند :

حالت 1 : اگر آب جمع شده زلال نباشد و دارای بوی بد باشد : این آب به دلیل برگشت آب فاضلاب به درون لباسشویی است که باید مشکل فاضلاب را برطرف کنید .

حالت 2 : اگر از برنامه‌هایی که در آن از آب گرم استفاده می‌کند مدت طولانی استفاده نشود می‌تواند موجب بروز این ایراد شود.

پس بهتر است اول مطمئن شوید که آب گرم به دستگاه وصل است، در صورتی که آب گرم به دستگاه وصل نیست باید تکنسین تعمیرکار ما جهت رفع ایراد مراجعه کند. چون شیر برقی آب سرد نشتی دارد.

 • در حالتی که آب گرم به دستگاه متصل بود یک بار در برنامه COTTON در دمای 60 درجه لباسشویی را بدون لباس روشن نمایید و بعد از 24 ساعت بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر، در صورتی که مشکل حل نشد باید تکنسین جهت رفع ایراد مراجعه کند.

– آب گرم وارد دستگاه لباسشویی سامسونگ نمی شود

در این مواقع موارد زیر را حتما چک کنید؛

 1. شلنگ ورودی آب گرم نصب شده باشد.
 2. شیر آب گرم بسته نباشد.
 3. شلنگ ورودی آب گرم تاخوردگی نداشته باشد.
 4. درجه مورد نظر یا برنامه انتخابی به گونه‌ای باشد که نیاز به آب گرم داشته باشد. برنامه‌های شستشو از 60 درجه به بالا از آب گرم استفاده می‌کنند، (مثل COTTON و SYNTHETIC ) .در دماهای 30 و 40 درجه هیتر دستگاه آب را گرم می‌کند.

در صورتی که دما 60 یا 95 درجه انتخاب شود، چون بالاترین دما است اگر آب گرم وارد دستگاه نشود باید کار را به کاردان بسپارید و تکنسین جهت تعمیرات لباسشویی سامسونگ مراجعه کند.

امتیاز خود را ثبت کنید
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره آنلاین

شماره تماس اسلامشهر ، رباط کریم ، پرند