Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

ارور ue لباسشویی سامسونگ - سامسونگ ریپیرز

ارور ue لباسشویی سامسونگ

ارور ue لباسشویی سامسونگ

ارور ue  لباسشویی سامسونگ 

در این مقاله از سری مقالات سامسونگ ریپیرز با شما هستیم با موضوع ارور ue لباسشویی سامسونگ تا ماهیت کلی این خطا را برای شما عنوان کنیم تا با تمام مواد مربوط با آن آشنا شوید و درصورتی که این خطا برای شما به وجود آمده است بدانید که در قبال آن چه اقداماتی را باید انجام دهید.

ماشین های لباسشویی جز دستگاه هایی هستند که امروزه میتوان گفت که در بیشتر خانه ها یک مدل از آن وجود دارد.زیرا کمک بسیار زیادی در شستن لباس ها میباشند.پس میتوان با این تفاسیر نتیجه گرفت که لباسشویی های جز وسایلی هستند که همیشه خواهان خود را داشته اند.همین امر باعث شده است که شرکت های زیادی اقدام به تولید لباسشویی کنند.یکی از شرکت هایی که سالهاست در زمینه تولید لوازم خانگی الخصوص لباسشویی فعالیت دارد شرکت سامسونگ میباشد.این برند همواره سعی کرده محصولاتی به روز و با امکانات جدیدتر تولید کند که بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.یکی از ویژگی هایی که امروزه در بیشتر ماشین های لباسشویی سامسونگ موجود میباشد وجود یک صفحه نمایشگر میباشد که وظیفه این نمایشگر، نمایش اطلاعات دستگاه ، برنامه های در حال اجر و همچنین در صورت بروز خطا ، نمایش کد خطای مربوطه میباشد.یکی از کدهای خطایی که ممکن است در لباسشویی سامسونگ بر روی نمایشگر ظاهر شود ارور ue میباشد.در این مقاله سعی شده به بررسی ارور ue لباسشویی سامسونگ پرداخته شود تا به طورکامل این خطا را برای شما عزیزان توضیح داده و راه های رفع آن را بیان کنیم.تا در صورتی که با این خطا مواجه شدید بدانید که این خطا از کجا می آید و در مقابله با آن چه کاری باید انجام داد.

علت به وجود آمدن ارور e3 لباسشویی سامسونگ؟کلیک کن تا جوابشو بدونی

بررسی ارور ue لباسشویی سامسونگ

اگر بخواهیم ارور ue لباسشویی سامسونگ را به طور کلی توضیح دهیم این خطا زمانی رخ میدهد که تعادل دستگاه برهم خورد و تراز نباشد.زیرا لباسشویی سامسونگ برای اینکه به درستی کار کند باید به طور کامل تراز باشد و در صورت برهم خوردن این تراز عملکرد دستگاه با مشکل مواجه شده و خطای ue بر روی نمایشگر لباسشویی ظاهر میشود.که برای طرف کردن این خطا باید مواردی که باعث برهم خوردن توازن دستگاه میشود را مورد بررسی قرار داده و آنها را رفع کنیم.

علت ارور ue لباسشویی سامسونگ

همانطور که گفتیم این ارور زمانی رخ میدهد که توازن دستگاه برهم خورده باشد پس در ادامه این مقاله به مواردی که باعث برهم خوردن تراز دستگاه میشود را مورد بررسی قرار میدهیم.

حجم بیش از حد لباس ها

تمام لباسشویی هایی که امروزه در بازار موجود میباشد دارای ظرفیت خاصی میباشند و حجم خاصی از لباس ها را میتوان در داخل لباسشویی قرار داد.این ظرفیت لباسشویی نیز نکته ایی است که هر کسی از ظرفیت لباسشویی خود آگاه است و هنگام خرید مسلما این موضوع را متوجه خواهید شد.پس زمانی که میخواهید از ماشین لباسشویی سامسونگ خود استفاده کنید باید به ظرفیت دستگاه خود نیز توجه کنید.توجه به این نکته نیز الزامی است که لباس های در حین شستشو خیس شده و مسلما وزن بیشتری نسبت به حالت خشک خود دارند.

به عنوان یک راهکار عملی برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید بهتر است در هربار استفاده از ماشین لباسشویی اجازه دهید که یک سوم فضای دیگ لباسشویی خالی بماند و از پر کردن کامل دیگ لباسشویی خودداری کنید.

عدم توازن لباس ها

مورد دیگ ایی که باید به آن توجه کرد چینش درست لباس ها درون لباسشویی میباشد.زیرا اگر به درستی اینکار را انجام ندهید باعث میشود که یک طرف دیگ لباسشویی سنگین تر شده و در چرخش دیگ لباسشویی اختلال ایجاد میکند و باعث میشود که به صورت صحیح گردش نداشته باشد.در این زمان است که لباسشویی سامسونگ ارور ue را بر روی نمایشگرخود نشان میدهد.

راه های بر طرف کردن توازن لباسها:

برای اینکه با این مشکل نشوید بهتر است همیشه قبل از قرار دادن لباسها داخل لباسشویی به یک سری نکات توجه کنید:

  • از قرار لباسها به صورت کلی در لباسشویی خودداری کنید و سعی کنید آن ها تک تک داخل لباسشویی قرار دهید.
  • از قرار دادن لباس ها در یک سمت دیگ لباسشویی خودداری کنید
  • لباس ها را به صورت گلوله شده قرار ندهید
  • در صورتی که میخواهید پارچه های بزرگ مانند پرده ها با لباسشویی بشورید سعی کنید به طور کامل داخل دیگ پهن کنید و در دو سمت دیگ به یک اندازه قرار بگیرد.

عدم تراز بودن لباسشویی سامسونگ

یکی از دلایلی که باعث به وجود آمدن ارور ue لباسشویی سامسونگ میشود تراز نبود دستگاه میباشد زیرا همانطور که میدانید و تا اینجا بیان کردیم لباسشویی سامسونگ برای اینکه به درستی کار کند باید توازن در دستگاه برقرار باشد.برای جلوگیری از بروز این مشکل میتوانید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

  • میتوانید از یک تخته سه لایه برای زیر لباسشویی خود استفاده کنید
  • در صورتی که سطح زیر لباسشویی ناهموار است با بالا و پایین کردن پایه به تراز مورد نظر برسید
  • پایه های دستگاه را حتما قفل کنید
  • برای زیر پایه های کوتاه تر از کارتن استفاده کنید
  • در صورتی که مدت طولانی از دستگاه خود استفاده میکنید بهتر است قسمت پلاستیکی زیر پایه ها را عوض کنید

وجود نقص در کمک فنرهای لباسشویی سامسونگ

همانطور که میدانید لباسشویی ها با چرخید دیگ لباسشویی اقدام به شستشوی لباس ها میکنند.و برای خشک کردن نیز همین عمل اما با دور تند بالاتر انجام میشود.خب مسلما این گردش بالا باعث ایجاد تکان هایی در دستگاه میشود.که این مورد در لباسشویی های قدیمی بیشتر قابل مشاهده میباشد اما در مدل های امروزی مخصوصا در لباسشویی های سامسونگ از کمک فنرهایی برای کنترل این تکان ها استفاده میشود که تمام لرزش ها را در خود دفع میکنند و اجازه نمیدهند به سایر قسمت های مهم دستگاه انتقال پیدا کند.اما با گذشت زمان و یا استفاده نادرست از ماشین لباسشویی این کمک فنرها با نقص مواجه شده و باعث به وجود آمدن ارورue لباسشویی سامسونگ میشوند.

مشکل در برد دستگاه

آخرین علتی که ممکن است باعث به وجود آمدن ارور ue لباسشویی سامسونگ شود اختلال در برد دستگاه میباشد اما این اتفاق به ندرت رخ میدهد پس در صورتی که با ارور ue مواجه شدید بهتر است ابتدا موارد گفته شده را مورد بررسی قرار دهید در صورت برطرف نشدن ارور به عنوان آخرین گزینه باید برد دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

علت به وجود آمدن ارور e4 لباسشویی سامسونگ؟کلیک کن تا جوابشو بدونی

خب تا به اینجا ما مواردی که باعث به وجود آمدن ارور ue در لباسشویی سامسونگ میشود را بیان کردیم اما باید به این نکته توجه کنید برای بررسی مواردی که تخصص کافی در این زمینه را ندارید که در اینجا منظور بررسی کمک فنرها و برد دستگاه میباشد، باید اینکار به یک تعمیرکار تخصصی لباسشویی سامسونگ بسپاریدتا با تجربه ایی که در این زمینه دارد به طور دقیق مشکل شما را بررسی کرده واقدامات لازم برای رفع آن نیز انجام دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب پیشنهادی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها